Lojtari i Kombëtares së Kosovës zbulon Ferrarin e ri që kushton 500 mijë euro

Futboll

Lojtari i Kombëtares së Kosovës zbulon Ferrarin e ri që kushton 500 mijë euro

Më: 27 dhjetor 2020 Në ora: 15:29
Lojtari i Kombëtares së Kosovës zbulon Ferrarin e ri që kushton 500 mijë euro

Lojtari i Kombëtares së Kosovës zbulon Ferrarin e ri që kushton 500 mijë euro!

Transferimi në Granada i ka mundësuar Eris Abedinit të blejë makinë të re.

Mesfushori i Kosovës U-21 ka postuar përmes rrjetit social instagram një fotografi me një makinë Ferrari, e cila duket të jetë makina e re e tij.

Image

Abedini i lindur në Zvicër po luan në skuadrën e dytë të Granadës, aty ku u transferua nga skuadra zvicerane, Lugano si transfer i lirë.

Image

Ferrari i publikuar nga Abedini është i modelit “SF90 Stardale” dhe ka një çmim prej gati gjysmë milioni euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat