Ja si luan Chelsea nën urdhrat e Tuchelit

Futboll

Ja si luan Chelsea nën urdhrat e Tuchelit

Më: 30 dhjetor 2020 Në ora: 17:43
Ja si luan Chelsea nën urdhrat e Tuchelit

Thomas Tuchel raportohet se do të jetë trajneri i ri i Chelsea.

Skuadra londineze nuk është e kënaqur me trajnerin Lampard që shpenzoi mbi 200 milionë euro në këtë vit për t’i realizuar transferimet e tij.

Sipas asaj që raporton SunSport, mund të bëjnë ndryshime rrënjësore në skuadër me ardhjen e Tuchel në Stamford Bridge.

Nëse Tuchel kalon te Chelsea, atëherë rrugën e tij mund të ndjekin Marco Verratti, Mauro Icardi dhe Kylian Mbappe që do të bëhej transferimi rekord në histori të futbollit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat