Neymar i çmendur pas Counter Strike

Futboll

Neymar i çmendur pas Counter Strike

Më: 3 janar 2021 Në ora: 14:58
Neymar i çmendur pas Counter Strike

Neymar dhe pasioni i i tij për video-lojërat kthehet në qendër të vëmendjes.

Një Youtuber i njohur ka analizuar shpenzimet marramendëse të bëra nga brazilianit për lojën e njohur Counter Strike.

Sipas llogaritjeve të TDM_Heyzeus, O’Ney ka shpenzuar plot 40 mijë euro për të personalizuar armët që përdor në lojë.

Pushkë, pistoleta dhe shumë të tjera, të personalizuara sipas pëlqimit të yllit brazilian që, me sa duket, nuk është kursyer për atë që është padyshim një nga pasionet e tij jashtë fushës së lojës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat