Zbulohet se e fejuara e Cristiano Ronaldos kishte mbajtur një

Futboll

Zbulohet se e fejuara e Cristiano Ronaldos kishte mbajtur një

Më: 6 janar 2021 Në ora: 18:07
Zbulohet se e fejuara e Cristiano Ronaldos kishte mbajtur një

Zbulohet se e fejuara e Cristiano Ronaldos kishte mbajtur një maskë speciale në “Global Soccer"!

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “Global Soccer Awards” në Dubai u mbajt në fundjavën e kaluar.

Në këtë ceremoni, Cristiano Ronaldo e fitoi çmimin e futbollistit më të mirë për shekullin 21.

Ronaldo në këtë ceremoni ishte i shoqëruar nga djali dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez.

Georgina mori vëmendje maksimale me dukjen e saj, në veçanti për fustanin e mrekullueshëm.

Sidoqoftë, publikut i iku një detaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat