I shkatërroi Ferrarin 300 mijë euro, portieri ka gjëra më të rëndësishme

Futboll

I shkatërroi Ferrarin 300 mijë euro, portieri ka gjëra më të rëndësishme

Më: 13 janar 2021 Në ora: 11:32
I shkatërroi Ferrarin 300 mijë euro, portieri ka gjëra më të rëndësishme

I shkatërroi Ferrarin 300 mijë euro, portieri i njohur italian: Ka gjëra më të rëndësishme se makinat!

Dita e hënë nuk ishte shumë e lumtur për portierin e Xhenoas, Federiko Marketi, i cili pa lavazhierin që t’ia shkatërronte Ferrarin prej 300 mijë eurosh, teksa mundohej t’ia çonte në qendrën stërvitore.

Por, pas aksidentit, vetë “gardiani” ka dashur të mbyllë historinë dhe të falë lavazhierin: “E rëndësishme është që askush nuk është lënduar në këtë histori.

Prandaj, mjaft shkruat për këtë histori, pasi ka gjëra të tjera më të rëndësishme në jetë se makinat”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat