Rummenige zbulon planin

Futboll

Rummenige zbulon planin

Më: 14 janar 2021 Në ora: 19:38
Rummenige zbulon planin

Champions version Final Four? Rummenige zbulon planin!

Raundet finale të Ligës së Kampionëve me formulën e një qyteti siç ndodhi në Lisbonë sezonin e shkuar?

Sipas gazetarit Tanchredi Palmieri UEFA ka vlerësuar veçanërisht rezultatin e verës së kaluar dhe sipas Rummenigge po mendohet të luahet një lloj Final Four në një qytet, siç bën Super Bowl për gjysmëfinale dhe finale.

Sigurisht, kjo do të diskutohet nga Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s dhe deri tani është vetëm një mendim në letër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat