Paçarada ballëlart, me këtë notë vlerësohet

Futboll

Paçarada ballëlart, me këtë notë vlerësohet

Nga: K.Goca Më: 16 janar 2021 Në ora: 15:27
Paçarada ballëlart, me këtë notë vlerësohet

Reprezentuesi i Kosovës, Leart Paçarada, është protagonist i fitores së St. Paulit. 

Ai në minutën e 90+2, asistoi dhe futbollisti Matanoviq shënon për fitoren e St. Paulit, me rezultat 3:2 ndaj Hannoverit. 

St. Pauli importon tre pikë në momentin e duhur ndaj një rivalit shumë të fortë. 

Image

Faqja e specializuar për nota, "Sofa", e ka vlerësuar me notë shumë të mirë Paçaradën dhe ndër më të mirët e kësaj sfide.

Paçarada notohet me notë 7.0, ndërsa Rodrigo Martinez Zalazar i St. Paulit është lojtar i ndeshjes, me notën 9.1.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat