Kush më kë takohet për Kupën e Kosovës?

Futboll

Kush më kë takohet për Kupën e Kosovës?

Më: 16 janar 2021 Në ora: 17:48
Kush më kë takohet për Kupën e Kosovës?

Sot në zyrën e Komisionit të futsallit në prezencë të kryetarit dhe të komisarit të garave është bërë tërheqja shortit për rrethin e parë të Kupës së Kosovës.

Në këtë rreth të garave marrin pjesë vetëm ekipet e Ligës së Parë, derisa ndeshjet do të zhvillohen më datë 5/7 shkurt.

Rreth i parë
FC Vjeshta-FC Obiliqi
FC Fidacom-FC Rahoveci 2019
FC Vitia-FC Kastrioti

FC Vjosa-FC Perlepnica
KFS Rahoveci-FC Mitrovica
FC F.Vraniqi-FC Jetoni
FC Albaniku-FC Varoshi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat