“Bomba” e transferimeve, Jeton Dushi largohet nga Drenica

Futboll

“Bomba” e transferimeve, Jeton Dushi largohet nga Drenica

Më: 17 janar 2021 Në ora: 06:31
Jeton Dushi

Njëri ndër mesfushorët më të dalluar te Drenica, Jeton Dushi ka njoftuar për largimin e tij nga klubi.

Ai ka falënderuar klubin, tifozët dhe bashkëlojtarët e tij në një postim në Facebook.

Ky është postimi i tij i plotë.

“Përshendetje desha të ju njoftoj se që nga sot kam ndëprerë bashkpunimin me Kf Drenica i falenderoj të gjith shoket per mbeshtetjen qe ma kan dhene sa kam qen pjes e klubit po ashtu i falenderoj edhe grupin e tifozëve shqiponjat e zeza për përkrahjen gjat gjith kohes sa kam qen pjes e klubit. Kf Drenices i deshiroj suksese ne vazhdim .”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat