Rrahmani e Hysaj të ftuar për ndeshjen kundër Fiorentinës

Futboll

Rrahmani e Hysaj të ftuar për ndeshjen kundër Fiorentinës

Më: 17 janar 2021 Në ora: 11:30
Rrahmani e Hysaj të ftuar për ndeshjen kundër Fiorentinës

Rrahmani e Hysaj të ftuar për ndeshjen kundër Fiorentinës!

Sot me fillim nga ora 12:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Napolit dhe Fiorentinës, duel ky në kuadër të xhiros së 18’të në Serie A.

Tashmë trajneri Gattuso ka publikuar edhe listën e futbollistëve të ftuar për këtë sfidë, ku bën pjesë edhe futbollistët shqiptar, Hysaj e Rrahmani.

Presim që edhe sot të dy futbollistët tanë të fillojnë ndeshjen nga fillimi dhe të tregojnë kualitetet e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat