Bardhi me Levanten sfidojnë Valladolidin

Futboll

Bardhi me Levanten sfidojnë Valladolidin

Më: 22 janar 2021 Në ora: 16:46
Bardhi me Levanten sfidojnë Valladolidin

Bardhi me Levanten sfidojnë Valladolidin!

Reprezentuesit e Maqedonisë në futboll, Stole Dimitrievski dhe Enis Bardhi, mësuan emrat e kundërshtarëve në 1/8 e finales të Kupës së Spanjës.

Rajo Vallecano do të përballet me skuadrën e Barcelonës, e cila ditë më parë, eliminoi skuadrën e Cornelias me 2:0, pas kohës shtesë dhe dy penaltive të humbura.

Ndërkohë Enis Bardhi me Levanten, në raundin eliminator të Kupës së Spanjës, do të përballen me Valadolidin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat