Bayerni mund të humbasë talentin e madh të ekipit

Futboll

Bayerni mund të humbasë talentin e madh të ekipit

Më: 23 janar 2021 Në ora: 18:05
Bayerni mund të humbasë talentin e madh të ekipit

Bayern Munchen ka goditur në shenjë me afrimin e mesfushorit Jamal Muisala.

17-vjeçari ka dhuruar paraqitje shumë të mira gjatë periudhës që ka luajtur me bavarezët.

Anglezi nuk ka rinovuar ende me kampionët e Gjermanisë. Bisedimet kanë ngecur ndërmjet tij dhe klubit gjerman. Musiala mund të largohet dhe të rikthehet në vendin e tij.

Liverpool dhe Manchester United kanë hedhur menjëherë “grepat”. Ata janë gati që ta rrëmbejnë dhe ta rikthejnë në  Angli. Situata duket shumë e koklavitur për bavarezët që duhet të mbrohen nga sulmet e dy gjigantëve të Anglisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat