Verona – Napoli, ky është vendimi i Gattusos për Rrahmanin

Futboll

Verona – Napoli, ky është vendimi i Gattusos për Rrahmanin

Më: 24 janar 2021 Në ora: 14:22
Amir Rrahmani

Napoli luan sot ndeshjen e radhës ndaj Veronas në Serie A.

Titullar nuk do të jetë Amir Rrahmani ndaj ish skuadrës së tij, Hellas Verona.

Në mbrojtje do të startojnë nga fillimi, Maksimovic dhe Koulibaly, kurse në mbështetje të tyre do të jetë mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj dhe Di Lorenzo.

Rrahmani është në bankën rezervë dhe eventualisht mund të ketë minuta në rast të ndonjë zhvillimi të ri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat