Flick ka ende 'rezerva' për Bayernin

Futboll

Flick ka ende 'rezerva' për Bayernin

Më: 24 janar 2021 Në ora: 20:04
Flick ka ende 'rezerva' për Bayernin

Trajneri i Bayern Munchen, Hansi Flick komentoi fitoren e pastër 0-4 kundër Schalke 04 në transfertë:

“Nuk jam plotësisht i kënaqur me atë që treguam. Ne shënuam katër gola, por duhet të ishim bërë më mirë në mbrojtje!

Kemi pësuar disa aksione të Schalke, ndonjëherë shumë mirë.

Sidoqoftë, unë jam shumë i kënaqur me nëntë pikët që kemi marrë në tre ndeshjet e fundit. Pas dy humbjeve në Kiel dhe ndaj Mönchengladbach, ishte e rëndësishme të gjenim një stabilitet.

Tani kemi pësuar zero gola për herë të dytë radhazi”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat