Georgina zbulon surprizën që i bëri Ronaldo

Futboll

Georgina zbulon surprizën që i bëri Ronaldo

Më: 27 janar 2021 Në ora: 12:27
Georgina zbulon surprizën që i bëri Ronaldo

Georgina zbulon surprizën që i bëri Ronaldo!

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo kanë shijuar mbrëmë një darkë shumë romantike në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Modelja e famshme ka postuar disa imazhe në “Instastory”, ku ka zbuluar se Cristiano e bëri akoma më të veçantë për Georginën, teksa i dhuroi asaj një buqetë me trëndafila.

“Dashuria ime, Cristiano”, shkruante Geogrina krahas fotos ku tregonte surprizën që i kishte bërë partneri i saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat