Graniti dhe Leonita për herë të dytë prindër, zbulojnë gjininë e fëmijës

Futboll

Graniti dhe Leonita për herë të dytë prindër, zbulojnë gjininë e fëmijës

Më: 28 janar 2021 Në ora: 11:18
Graniti dhe Leonita për herë të dytë prindër, zbulojnë gjininë e fëmijës

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, shumë shpejt pritet të bëhen për herë të dytë prindër.

Ditë më parë Leonita, bashkëshortja e Granitit, ishte ajo që ndau lajmin me ndjekësit në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme, ajo ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës, përmes disa fotografive të postuara, ku shihen tri torta e që secila kishte nga një mesazh që tregonte se fëmija i dytë do të jetë vajzë.

Graniti dhe Leonita kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë tri vite më parë dhe ata kanë një vajzë që quhet Ayana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat