Musacchio vishet bardhekaltër

Futboll

Musacchio vishet bardhekaltër

Më: 28 janar 2021 Në ora: 12:35
Musacchio vishet bardhekaltër

Mateo Musacchio vishet bardhekaltër.

Klubi i Lazios zyrtarizoi blerjen përfundimtare të futbollistit, i cili u transferua në kryeqytet nga Milani. Mbrojtësi firmosi me skuadrën e drejtuar nga Simone Inzaghi deri në vitin 2023.

30-vjeçari do të aktivizohet në vendin e Luiz Felipe, i cili i është nënshtruar një operacioni dhe do t’i mungojë bardhekaltërve për një kohë të papërcaktuar.

Me ardhjen e Musacchio, trajerni Inzaghi kompelton kështu repartin e prapavijës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat