Mesazhi i Drenthes për Ramosin

Futboll

Mesazhi i Drenthes për Ramosin

Më: 29 janar 2021 Në ora: 12:07
Mesazhi i Drenthes për Ramosin

Drenthe e ka këshilluar Ramosin që të qëndrojë në Madrid. Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, mund të jetë duke luajtur sezonin e fundit me fanellën e “Los Blancos”.

Ai është në vitin e fundit të kontratës dhe deri më tani nuk ka pasur risi për rinovimin e saj.

Sido që të jetë, ish futbollisti i Realit, Drenthe, e ka këshilluar Ramosin që të vazhdojë të qëndrojë në Madrid.

“E di që je shumë madrilen, dua të të shoh ende në Madrid”, tha Drenthe në “El Chiringuito”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat