Pique rikthehet në stërvitje

Futboll

Pique rikthehet në stërvitje

Më: 2 shkurt 2021 Në ora: 15:21
Pique rikthehet në stërvitje

Gjatë nëntorit të vitit të kaluar, Pique pësoi një lëndim në gju që do ta linte jashtë fushave për disa muaj rresht.

Sot, ai ka njoftuar se është rikthyer dhe po stërvitet individualisht. Pique publikoi një insert të shkurtër të stërvitjeve që bëri.

Ai mungoi për 17 ndeshje për klubin katalunas në të gjitha garat.

Mbetet të shihet nëse do të rikuperohet në kohë për ndeshjen ndaj Paris Saint-Germain në Champions League.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat