Ronaldo bën “kiksa” në stërvitje

Futboll

Ronaldo bën “kiksa” në stërvitje

Më: 6 shkurt 2021 Në ora: 10:01
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka treguar paksa nga aftësitë e tij të stilit të lirë në futboll gjatë sesionit të stërvitjeve të Juventusit sonte

CR7 mbush 36 vjet nesër dhe dëshiron që të tregojë se ende është i aftë jo vetëm për të shënuar gola dhe asiste, por ai di të bëj “kiksa” nga futbolli i rrugës.

Skuadra ka qenë duke bërë stërvitjen rutinë italiane e cila quhet “rorello” – që në thelb është një derr në mes, ku dy lojtarë në rreth përpiqen që të hetojnë pasimet në vrapim.

Ja pamjet:

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat