Roma parakalon Inter-in për lojtarin e bardhezinjve

Futboll

Roma parakalon Inter-in për lojtarin e bardhezinjve

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 06:50
Giuseppe Marotta

Roma ka parakaluar Inter-in në garën për portierin e Udinese-s, Musso, i cili vlerësohet rreth 20 milionë euro.

Klubi zikaltër, që e shikon 26-vjeçarin si pasardhësin e Handanovic, ishte në avantazh.

 Por verdhekuqtë kanë përfituar nga frenimi i rivalëve dhe kanë dalë përpara.

Një lajm i keq për milanezët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat