Mënyra e “frikshme” se si Gattuso e shfaq dashurinë për Rrahmanin

Futboll

Mënyra e “frikshme” se si Gattuso e shfaq dashurinë për Rrahmanin

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 20:43
Genaro Gattuso

Amir Rrahmani ka fituar besimin e Genaro Gattusos dhe në disa ndeshje radhazi ka qenë titullar te skuadra e Napolit.

Napoli u mposht nga Atalanta me rezultat 4-2, por në sy ra përqafimi i Gattusos me mbrojtësin e Kosovës.

Gattuso iu drejtua Rrahmanit në mënyrën e tij natyrale, që në shikim të parë dukej se do ta godiste.

Por kjo ishte vetëm një mënyrë e “frikshme” e tij se si përqafon lojtarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat