Trondit me deklaratë kjo vajzë: Kam pasur marrëdhënie me shumë futbollistë, ja çfarë më bëri njëri

Futboll

Trondit me deklaratë kjo vajzë: Kam pasur marrëdhënie me shumë futbollistë, ja çfarë më bëri njëri

Nga: K.G. Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 17:49
Trondit me deklaratë kjo vajzë: Kam pasur marrëdhënie me shumë futbollistë, ja çfarë më bëri njëri

Vajza Amor Romeire (32 vjeç) pretendon se ka fjetur me gjysmën e ekipit të Real Madridit.

“Kam pasur marrëdhënie me shumë futbollistë nga e gjithë liga spanjolle dhe shumica e tyre ishin nga Real Madridi. 
Sigurisht, nuk mund të them se për cilët lojtarë bëhet fjalë, por e pranoj që edhe unë u dashurova me një. 

Ai ishte lojtari më i bukuri në kampionat. Nuk i tregova askujt për këtë. 

Vetëm dy personat më të afërt me mua e dinin se si ndihesha”, ka treguar Romeira.

“Unë në të vërtetë nuk kisha marrëdhënie me atë në të cilën u dashurova.

Ne nuk kemi marrë asgjë më shumë se një puthje. Ai më çmendte herë pas here, prandaj e bllokova në të gjitha rrjetet sociale. Ai është një nga futbollistët më të bukur në kampionat”, - shpjegoi mes të tjera Amor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat