Trepça ’89 vazhdon me fitore, gjunjëzon Llapin

Futboll

Trepça ’89 vazhdon me fitore, gjunjëzon Llapin

Nga: K.G. Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 14:58
Trepça ’89 vazhdon me fitore, gjunjëzon Llapin

Trepça ’89 nga Mitrovica vazhdon me fitore dhe përforcon pozitën e pestë në elitën e futbollit të Kosovës. 

Trepça ’89 ka shënuar fitore me rezultat 1:0 ndaj Llapit nga Podujeva, në kuadër të javës së 21-të të elitës së futbollit të Kosovës. 

Autor i golit është Mohamad Darwish pikërisht në minutën e 44-të. 

Trepça ’89 mban vendin e pestë me 28 pikë dhe Llapi është i shtati me 23 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat