Ballkani barazon në Gjilan

Futboll

Ballkani barazon në Gjilan

Nga: K.G. Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 15:02
Ballkani barazon në Gjilan

Ballkani ka arritur një pikë të madhe, ndërsa Gjilani vazhdon me rezultate jo të mira. 

Dy gola në 15 minutat e fundit, Ballkani ka barazuar me rezultat 1:1 me Gjilanin.

Për Ballkanin shënoi Zeka (76’), dhe për Gjilanin Nikaç (78’)!

Në minutën e 83-të, pasi u akordua penallti për Ballkani, gjyqtari me konsultim me anësorin e anuloi.

Ballkani udhëheq renditjen me 45 pikë, ndërsa Gjilani është në pozitën e katërt me 31 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat