Torino në karantinë

Futboll

Torino në karantinë

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 16:59
Torino në karantinë, në dyshim sfida me Sasuolon

Torino në karantinë, në dyshim sfida me Sasuolon!

Gjatë ditës së djeshme, ishin 3 futbollist të prekur me “Covid 19”, ndërsa sot, numri I tyre shkon në tetë! Sipas mediave në Itali, ekipi i plotë në Torino është në karantinë dhe sfida me Sasuollon, që duhet të zhvillohet të premtën, duhet të shtyhet.

Në kohë të njëjtë, nën dyshim është edhe sfida me Lacion gjatë ditës së martë, poashtu në kuadër të Seria A.

Kërkesa për shtyerje të ndeshjes do të pranohet nga drejtuesit e Seria A, pasi që koha e karantinës është së paku një javë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat