Silva është optimist

Futboll

Silva është optimist

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 11:55
Silva është optimist

Bernardo Silva është shfaqur me shumë vetëbesim në një nga intervistat e tij të fundit, duke thënë se Man. Siti do të fitojë gjithçka.

Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola aktualisht është në vendin e parë në Premierligë dhe madje ka 10 pikë më shumë sesa përcjellësi më i afërt, Man. Junajted.  Ata së fundmi kanë fituar ndeshjen e parë të fazës së 16 të finales në kuadër të Ligës së Kampionëve dhe janë edhe në finalen e “Karabao Kup”.

“Sigurisht që ne do të mundohemi të fitojmë Ligën e Kampionëve.

Pastaj, ne kemi edhe Premierligën, FA Kup dhe Karabao Kup. Do të jetë një sezon i vështrë, por ne do të mundohemi t’i fitojmë të gjitha trofetë”, tha mes tjerash Silva.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat