Interesimi për Jasir Asanin?

Futboll

Interesimi për Jasir Asanin?

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 12:00
Interesimi për Jasir Asanin?

Interesimi për Jasir Asanin? Drejtuesit e AIK-ut thyejnë heshtjen.

Jasir Asani u transferua tek AIK-u në formë huazimi në janar të vitit 2020. Klubi suedez kishte mundësinë edhe ta blinte për 400 mijë euro në përfundim të 6 muajve, por mesfushori në verë u rikthye te Partizani dhe këtë sezon po tregon një formë të shkëlqyer.

Zërat ishin se skuadra e AIK-ut dëshiron të firmosë përsëri me Jasir Asanin.

Megjithatë, “Fotboll Stokholm” ka kontaktuar me drejtuesit e AIK-ut, që kanë komunikuar se nuk kanë asnjë interesim për firmën e Asanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat