Hysaj dhe Messi në një ekip?

Futboll

Hysaj dhe Messi në një ekip?

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 18:08
Hysaj

Hysaj dhe Messi në një ekip, zbulohet lista e gjigantëve të Europës?

Sipas Espn, Elseid Hysaj, është një nga emrat në listën e PSG-së për merkaton e verës së ardhshme.

Klubi francez do të kërkojë të përforcohet për sezonin 2021/22 duke marrë lojtarë me kosto zero.

Përveç yllit kuqezi, kontrata e të cilit me Napoli-n skadon në fundin e këtij sezoni, janë edhe Leo Messi, David Alaba, Georginio Wijnaldum dhe Memphis Depay.

I vetmi lojtar të cilit i është bërë një ofertë konkrete nga PSG është Alaba.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat