Ndeshja ndaj Romës, mungojnë Mundzukic dhe Bennacer

Futboll

Ndeshja ndaj Romës, mungojnë Mundzukic dhe Bennacer

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 11:13
Ndeshja ndaj Romës, mungojnë Mundzukic dhe Bennacer

Milan do të përballet me Romën në kaudër të javes së 24-të të Serie A. AC Milan ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar në ndeshjen ndaj Romës.

Në listën e të grumbulluarve, Ismael Bennacer dhe Mario Mandzukic nuk janë grumbulluar shkaku i lëndimeve të pësuara.

Përveç këtyre mungesave, Pioli do të ketë në dispozicion të gjithë skaudrën.

Portierë: A. Donnarumma, G. Donnarumma, Tatarusanu.

Mbrojtës: Calabria, Dalot, Gabbia, Hernandez, Kalulu, Kjaer, Romagnoli, Tomori.

Mesfushorë: Çalhanoglu, Castillejo, Diaz, Hauge, Kessie, Krunic, Meite, Saelemaekers, Tonali.

Sulmues: Ibrahimović, Leao, Rebic.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat