Derbi në Podujevë

Futboll

Derbi në Podujevë

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 11:54
Llapi

Sot në dy termine, Superliga e Kosovës vjen me duele interesante.

Drita që lufton për titull e pret në Gjilan, Besa Pejën që tashmë rrezikon rënjen nga liga, pasi ka vetëm 7 pikë të grumbulluara.

Ky takim fillon nga ora 13:00 dhe transmetohet në ‘Artmotion’.

Ndërsa, dueli tjetër është ai mes Llapit dhe Ballkanit, ku skuadra e trajnerit Shkëmbi do të mundohet që me çdo kusht ta fitojë këtë takim e të largohet me pikë larg vendit të dytë.

E aktualisht, Llapi ka 23 pikë dhe mbanë pozitën e tetë në tabelë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat