Konfirmohet lëndimi i Pedrit

Futboll

Konfirmohet lëndimi i Pedrit

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 12:11
Konfirmohet lëndimi i Pedrit

Gjatë ndeshjes së djeshme ndaj Sevillas, futbollisti i talentuar i Barcelonës, Pedri pësoi një lëndim.

Dje Barcelona njoftoi se detaje rreth lëndimit të futbollistit do të ipen nesër.

Sot është konfirmuar se ai do të jetë jashtë për të paktën dy javë, pas testeve të kryera.

Lëndimi i tij nuk është aq serioz dhe ka optimizëm në klub se Pedri do të rikthehet më shpejt se koha e paraparë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat