Drita – Besa, ja formacionet

Futboll

Drita – Besa, ja formacionet

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 12:55
Drita – Besa, ja formacionet

Pas dramës që pamë dje në Mitrovicë, aty ku u përballën Trepça ’89 dhe Prishtina, tashmë do të kemi mundësinë për të shijuar edhe dy duele tjera shumë interesante nga Superliga e Kosovës në futboll.

Nga ora 13:00 fillon dueli mes Dritës dhe Besës, kurse gjysmë ore më vonë ai tjetër mes Llapit dhe Ballkanit, shkruan Gazeta Olle.

Formacionet zyrtare:

Drita: Maloku/ Ajzeraj, Limani, Cuculi, Blakqori/ Namani, Fazliu, Vucaj/ Xh.Shabani, Rexha, Haxhimusa

Besa: Kolaj/ Ajdini, Rajovic, Halili, Maliqi/ Salihu, Sheqerolli, Brruti/ Syla, Qorri, Tahiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat