​Inter – Genoa, formacionet zyrtare, një ndryshim në zgjedhjen e Contes

Futboll

​Inter – Genoa, formacionet zyrtare, një ndryshim në zgjedhjen e Contes

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 14:09
​Inter

Interi ballafaqohet me Genoan në xhiron e 24 të Serie-A për të vazhduar rrugën e tyre drejt titullit kampion në Itali.

“Nerazzurrët” janë duke kaluar nëpër një periudhë shumë të mirë të rezultateve dhe barazimi i Juventusit ndaj Veronas do të jetë një arsye më shumë për t’i kërkuar tri pikë të reja.

Këto janë formacionet zyrtare:

INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Darmian, Barella, Brozovic, Eriksen, Perisic; Lukaku, Lautaro Martinez

GENOA (3-5-2): Perin; Goldaniga, Radovanovic, Zapata; Ghiglione, Melegoni, Rovella, Strootman, Czyborra; Pjaca, Scamacca

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat