Lukaku fantastik, shënon brenda 30 sekondash ndaj Genoas

Futboll

Lukaku fantastik, shënon brenda 30 sekondash ndaj Genoas

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 15:18
Romelu Lukaku

Romelu Lukaku ka shënuar një gol tejet të shpejtë në ndeshjen me Genoan në Giuseppe Meazza në kuadër të xhiros së 24-të të Serie A.

Lukaku shfrytëzoi një pasim nga mesfusha ku depërtoi dhe me një goditje me këmbën e djathtë i dha Interit avantazhin pas vetëm 30 sekondash lojë.

Ky ishte goli i 18-të për belgun në Serie A.

Inter po avancon me golin e Lukakut ndaj Genoas. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat