Reims baras, Zeneli 59 minuta, Berisha zëvendësues

Futboll

Reims baras, Zeneli 59 minuta, Berisha zëvendësues

Nga: K.G. Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 16:52
Reims baras, Zeneli 59 minuta, Berisha zëvendësues

Reims nuk arriti më shumë se një barazim si vendas (0:0) ndaj Montplellieres, në takimin e javës së 27-të të elitës së futbollit francez.  

Reprezentuesit e Kosovës, Arbër Zeneli dhe Valon Berisha, u paraqitën në këtë sfidë për Reimsin.

Zeneli luajti standard deri në minutën e 59-të dhe Berisha nga minuta e 74-të apo në 16 minutat e fundit.

Montpellier është në vend të shtatë me 39 pikë dhe Reims i 13-ti me 31 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat