‘Intelektualët’ motivojnë futbollistët e Dritës

Futboll

‘Intelektualët’ motivojnë futbollistët e Dritës

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 18:08
‘Intelektualët’ motivojnë futbollistët e Dritës

Drita është këndellur dhe është rikthyer në rrugën e fitoreve.

Pas dy humbjeve rresht – nga FC Prishtina dhe Trepça ’89, kampioni në fuqi e ka gjetur fitoren në shtëpi.

Në stadiumin e qytetit në Gjilan, Drita e ka mposhtur Besën e Pejës me rezultat 3:1.

Ndërkaq, festa e tifozëve të Dritës, “Intelektualët” pas fitores ishte e madhe.

Përkundër masave anti-COVID nga Qeveria e Kosovës, tifozët gjilanas janë tubuar dhe kanë festuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat