Shaqiri në bankë

Futboll

Shaqiri në bankë

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 19:34
Shaqiri në bankë

Liverpooli ka rast të artë t’iu kthehet fitoreve në Premierligën angleze mbrëmjen e sotme.

“Të Kuqtë” kanë udhëtuar për t’u takuar me Sheffield Unitedin që gjendet në vendin e fundit në tabelë.

Kampionët në fuqi kanë fitoren si të vetmin opsion në këtë duel, teksa Sheffieldi synon të përfitoj nga forma jo e mirë e Liverpoolit dhe të ndal një pikë të paktën në shtëpi.

Mesfushori shqiptar, Xherdan Shaqiri do të jetë në bankë në fillim të takimit.

Kjo përballje fillon nga ora 20:15.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat