Java e 23-të në Superligë, orari i ndeshjeve

Futboll

Java e 23-të në Superligë, orari i ndeshjeve

Më: 1 mars 2021 Në ora: 19:51
Foto ilustrim

Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Kjo xhiro nis me ndeshjen ndërmjet Besës dhe Trepçës’89, e cila zhvillohet të premten, derisa nga dy ndeshje luhen të shtunën dhe të dielën.

E premte, 5 mars, 2021
13:00 Besa – Trepça’89

E shtunë, 6 mars, 2021
13:00 Prishtina – Llapi
13:00 Gjilani – Arbëria

E diel, 7 mars, 2021
13:30 Feronikeli – Drita
13:00 Ballkani – Drenica

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat