U godit nga tensioni i lartë, ja gjendja e lojtarit 18-vjeçar!

Futboll

U godit nga tensioni i lartë, ja gjendja e lojtarit 18-vjeçar!

Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:37
U godit nga tensioni i lartë, ja gjendja e lojtarit 18-vjeçar!

U godit nga tensioni i lartë, Verona del me komunikatë zyrtare. Ja gjendja e lojtarit 18-vjeçar!

Helas Verona ka dhënë një lajm shumë të mirë së fundmi, në lidhje me gjendjen  e talentit 18-vjeçar, Andrea Gresele.

Ky i fundit pak ditë më parë u godit nga tensioni i lartë në një stacion treni, teksa pati thyerje të mëdha në trup. Menjëherë pas kësaj Gresele u shtrua me urgjencë në spital, ku ishte në gjendje shumë të rënduar.

Megjithatë klubi i Veronës, ka dhënë një lajm shumë të mirë, duke bërë më dije, se futbollisti ka lënë spitalin dhe është në gjendje të mirë shëndetësore. Tashmë mbrojtësi i majtë do të vazhdojë rikuperimin e tij në shtëpi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat