Nga Cuadrado tek Melo

Futboll

Nga Cuadrado tek Melo

Më: 2 mars 2021 Në ora: 18:56
Nga Cuadrado tek Melo

Me rezultatet larg pritshmërive, momenti jo i shkëlqyer i kampionëve vjen edhe prej një infermierie plot për Pirlon. Por kur do t’i rikthehen trajnerit të Juves lojtarët e dëmtuar?

Situata e Kuadrados është në përmirësim dhe ai mund të grumbullohet që në ndeshjen e kësaj fundjave kundër Lacios. E njëjta situatë vlen edhe për Bonuçin, objektivi i mbrojtësit do të jetë sfida e së shtunës kundër bardhekaltërve.

Morata u stërvit dje pak minuta me grupin dhe nëse sot do të ndihet mirë, objektivi është që të jetë në stol dhe aktivizohet për 10-15 minuta kundër Specias. Kielini po e kalon problemin muskulor në pulpë dhe mund të jetë gati për ndeshjen e kthimit të Champions-it kundër Portos.

Për Dibalën do jetë vendimtare java e ardhshme, por nuk ia del as me portugezët. Ndërsa Artur mund të grumbullohet me Lacion, por të sigurt ka Porton.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat