Ndryshimi drastik i Gonzalo Higuain

Futboll

Ndryshimi drastik i Gonzalo Higuain

Më: 2 mars 2021 Në ora: 20:34
Gonzalo Higuain

Dikur sulmues i Real Madridit i cili rivalizonte Karim Benzeman për vendin startues në formacion.

Pastaj me transferimin në Itali, argjentinasi luajti te Napoli, Juventus, Milan dhe ishte një sulmues i rrezikshëm para portës kundërshtare.

Ndërsa tani është lojtar i Inter Miami, klubit të David Beckham.

Image

Diçka që bie në sy është ndryshimi I dukshëm në pamjen e “El Pipitas”, tashmë ai paraqitet me flokët e rëna dhe me një mjekërr të rritur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat