‘Admini’ i Manchester Unitedit futet gabimisht ‘LIVE’ nga kuzhina!

Futboll

‘Admini’ i Manchester Unitedit futet gabimisht ‘LIVE’ nga kuzhina!

Më: 3 mars 2021 Në ora: 17:08
Manchester

Një ngjarje interesante ka ndodhur sot në zyrat e Manchester Unitedit.

Në faqen zyrtare të klubit anglez në Instagram, administratori i faqes u fut gabimisht ‘LIVE’.

Sipas zhurmës së krijuar, vërehet se ai është në kuzhinë dhe telefonin e tij e ka në xhepin e pantallonave.

Derisa ishin rreth 37 mijë persona që e përcillnin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat