Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin!

Futboll

Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin!

Më: 3 mars 2021 Në ora: 17:41
Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin!

Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin!

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sassuolos dhe Napolit.

Nga minuta e parë, është hedhur sërish në fushë kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani.

Po ashtu, titullar është edhe kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat