Manchester Utd vetëm një pikë në Londër

Futboll

Manchester Utd vetëm një pikë në Londër

Nga: K.G. Më: 3 mars 2021 Në ora: 23:04
Manchester Utd vetëm një pikë në Londër

Manchester Utd përkundër orvatjeve deri në fund, nuk arriti më shumë se një pikë nga stadiumi "Selhurst Park" në Londër. 

Manchester Utd u nda baras (0:0) me Crystal Palacen.

Një barazim aspak i favorshëm për "Djatë e kuq", pasi që mbeten gjithnjë e më larg liderit Manchester City. 

Mancheter Utd është në vend të dytë me 51 pikë apo kanë 14 me pak se lideri Manchester City dhe Crystal Palace renditet në vend të 13-të me 34 sosh pas 29 jave në Premier League.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat