Bashkëshortja e futbollistit ngre 'temperaturat' në dëborë

Futboll

Bashkëshortja e futbollistit ngre 'temperaturat' në dëborë

Më: 4 mars 2021 Në ora: 12:38
Bashkëshortja e futbollistit ngre 'temperaturat' në dëborë

Bashkëshortja e futbollistit ngre 'temperaturat' në dëborë!

Në fakt, Xhesika Aidi ndau në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” disa shkrepje shumë seksi në male dhe përveçse rriti “temperaturën” e ndjekësve të saj, ajo ndezi një polemikë rreth udhëtimit malor të çiftit, ku morën pjesë edhe disa miq të tjerë.

Mesfushori i PSG-së aktualisht ndodhet i dëmtuar dhe shumë tifozë i kanë kërkuar të dashurës së tij të bukur të bëjnë kujdes.

Image

Ndërsa shumë të tjerë e kanë pyetur atë se si ishte e mundur që ata të bënin një udhëtim në dëborë kur, për shkak të pandemisë globale të COVID-19, personat normalë dhe jo VIP janë të ndaluar për të kryer udhëtime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat