Young, larg nga Interi

Futboll

Young, larg nga Interi

Më: 4 mars 2021 Në ora: 12:48
Young, larg nga Interi

E ardhmja e Ashley Young, me shumë mundësi do të jetë larg nga Interi.

Anësori anglez gjatë këtij sezoni po gjen më pak hapësira (shkak edhe i një forme të mirë të Ivan Perishiç), ka kontratën në skadencë në qershor dhe në përfundim të këtij sezoni mund të largohet nga Seria A, transmeton Panorama.

Rinovimi duket i vështirë dhe anglezi 35-vjeçar dëshiron të rikthehet te Watford, ku ka luajtur mes viteve 2003-2007.

Gjithçka do të shihet në ditët e ardhshme se ku do të shkojë lojtari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat