Alarm te Reali

Futboll

Alarm te Reali

Më: 4 mars 2021 Në ora: 13:14
Alarm te Reali

Për shkak të një lëndimi, Karim Benzema është duke munguar për Real Madridin dhe ai pritet të humbasë edhe derbin e qytetit me Atletico Madrid.

Atletico Madrid do të jetë nikoqir i Real Madrid për ndeshjen e vlefshme në La Liga, më 7 mars.

Në këtë ndeshje, Los Blancos pritet të jenë pa yllin e tyre të skuadrës, Karim Benzema, raporton Mario Cortegana.

Kjo do të jetë një mungesë e madhe për Zinedine Zidane, ndërsa një lajm shumë i mirë për Diego Simeone.

Ndeshja e derbit të qytetit do të fillojë nga ora 16:15.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat