Ibra ‘thumbon’ keq fansat e Interit

Futboll

Ibra ‘thumbon’ keq fansat e Interit

Më: 4 mars 2021 Në ora: 17:32
Ibra ‘thumbon’ keq fansat e Interit

Zlatan Ibrahimoviç njihet si një lojtar kontravers dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ai i ka bërë një premtim të madh tifozëve të Milanit.

Sulmuesi suedez gjatë një fjalimi në ‘Sanremo’ ka thumbuar përkrahësit e Interit.

Ka 3 javë që ‘nerroazzurët’ kanë marrë lidershipin në Serie A, duke e rrëzuar nga froni rivalin e përbetuar, Milan.

“Tifozët e Interit çdo 5 minuta po flasin, duke u lavdëruar që janë në vendin e parë. Për 6 muaj asnjë prej tyre janë dëgjuar. Ne do të kthehemi në vendin e parë” deklaroi Ibrahimoviç.

Inter ka 3 pikë më tepër se Milani, por sonte luan kundër Parmas dhe në rast të fitores rrit diferencën në 6 pikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat