Zyrtarët e ndeshjeve të Superligës për xhiron e 23-të

Futboll

Zyrtarët e ndeshjeve të Superligës për xhiron e 23-të

Më: 4 mars 2021 Në ora: 17:34
Zyrtarët e ndeshjeve të Superligës për xhiron e 23-të

Zyrtarët e ndeshjeve të Superligës për xhiron e 23-të!

Në fundjavë zhvillohen ndeshjet e xhiros së 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Faqja zyrtare e FFK-së ka publikuar zyrtarët e ndeshjeve të Superligës.

Në ndeshjen e rëndësishme mes Ballkanit dhe Drenicës, gjyqtar kryesor do të jetë Dardan Caka, ndërsa në duelin tjeter interesant mes Prishtinës dhe Llapit, kryesori do të jetë Mervan Bejtullahu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat